Heategevuslik jõululaat 7.12.2019 kell 11-15

Meie heategevuslik jõululaat on selleks aastaks jälle läbi!

Jõululaadal käis kokku 257 külastajat ja kogusime loomatoa elanike järgmise aasta toidu ja ravimite kuludeks üle 600€. Suur aitäh kõigile külastajatele ja ostjatele, samuti meie huvikooli lastele, nende vanematele ja loodusmaja töötajatele, kes enda meisterdatud esemeid heategevuseks müüki tõid!

Vaata suurt fotogaleriid laadast meie kodulehelt ja Tartu Postimehest.

*******

Usume, et kingitusi ei pea olema palju, aga kingitus peab tulema südamest. Sellel aastal pöörame tähelepanu sellele, et vähem on rohkem ning näitame, et ilma plastikuta saab väga vahvaid pakendeid ise meisterdada. Sellepärast sai ka meie laada hüüdlauseks: 
💝 “Südamega tehtud, plastikuta pakitud!” 💝

Tartu loodusmaja heategevuslik jõululaat 2019

Traditsioonilisele Tartu loodusmaja jõululaadale on külastama oodatud kõik käsitöö- ja loodusehuvilised, emad, isad, vanaemad, vanaisad. Jõululaadal müüvad Tartu loodusmaja huvikooli õpilased ja nende vanemad ning loodusmaja töötajad ainult enda valmistatud kingitusi ja maiustusi. Tegevused toimuvad üle terve maja ning igaüks leiab endale midagi meelepärast.

👉Laadamelu ja Kännukohvik
👉Jõuluetendus “Nimekiri”
👉Taaskasutusmaterjalidest kinkekottide ja -karpide töötoad
👉Avatud loomatuba ja talveaed
👉Huvikooli õpilastööde jõulunäitus

Laada tulu annetatakse loodusmaja lemmikloomade toidu- ja ravikulude katteks. 

Kell 12:00 ja 14:00 etendub loodusmaja saalis päkapike koostööna sündinud koguperelavastus “Nimekiri”! Jõuluetendus annab võimaluse piiluda päkapikkude jõulueelseid tegemisi. Üha pikenevatest jõulusoovide nimekirjadest, mis päkapikkudeni jõuavad, võib välja lugeda imelisi mõtteid, toredaid tahtmisi ja võluvaid igatsusi, aga ka seda, et mõnikord on neid asju lihtsalt liiga palju, mida tahaks Jõulumehelt küsida ning kogu selle tahtmise sisse, võib see päris- päris südamesoov sootuks ära kaduda…

Etenduse pilet on 3€ ja kestvus 0,5h.

📣 Taaskasutusmaterjalidest kinkekottide ja -karpide töötoad kestavad terve laada aja kell 11-15 ja on avatud kõigile!

Liitu jõululaadaga ka Faceookis >>