Fotogalerii Tartu loodusmaja õpitoad Autovabaduse puiesteel

Aitäh kõikidele lastele, noortele ja täiskasvanutele, kes meie tegevusala külastasid. Siin on väike fotogalerii meie tegemistest Autovabaduse puiesteel. 

Pühapäeval, 2.augustil pandi punkt Autovabaduse puiesteele, mis meelitas kuu aja jooksul Tartu südalinna kõiki huvilisi mõnusalt aega veetma. Ka Tartu loodusmaja võttis sellest vahvast sündmusest osa ning pakkus linnarahvale ja külastajatele erinevaid keskkonnateemalisi õpitubasid ja põnevaid tegevusi viiel järjestikusel laupäeval (4.07, 11.07, 18.07, 25.07, 1.08) kell 11.00-14.00. Sulistasime vee-elustikuga, mängisime vahvaid õuemänge, meisterdasime sääsepilli, rääkisime mikroplasti mõjust keskkonnale ning lahendasime energiasäästuga seonduvaid ülesandeid ja väljakusteid.

Tartu loodusmaja on erinevatel rahvaüritustel jaganud loodus- ja keskkonnaalast informatsiooni juba kümmekond aastat. Säästlik tarbimine, taaskasutus, jäätmete sorteerimine ning jäätmetekke vähendamine on teemad, millega pidevalt tegeleme.

Tartu loodusmaja õpitubasid Autovabaduse puiesteel toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus. Samuti täname toetuse eest Tartu linna.