Anneli Kaasiku maalinäitus “Pintslijäljed” 21.09-28.10.2022

Tartu loodusmajja jõuab näitus “Pintslijäljed”, mille raames saab saalis nautida Anneli Kaasiku põnevaid rännakuid erinevates maalitehnikates nagu pouring ehk värvi valamine, akvarell, akrüül ja laastumaal. Pouring-tehnikas maalis on juhusele antud suur võimalus, laastumaalis inspireerib loomingut looduse poolt loodud puidu ilu, akvarelltehnikas on õhulist salapära ning akrüülmaalis on värvivõlu.

Anneli Kaasik on maalikunstnik, dekoraator ja õpetaja. Ta on lõpetanud Tartu Kunstikooli ja TÜ Haridusteaduste Instituudi pedagoogika kursuse ning on viimased 10 aasta teostanud ennast järjepidava loomingu kõrvalt ka kunstiõpetajana. “Innustades lapsi mõtlema väljaspool raame, olen ka ise avatud uutele ideedele, töödele loovuse maastikul. Julgustades katsetama erinevaid tehnikaid – voltimist, maalimimist, joonistamist, kalligraafiat, savitööd ja meisterdamist, tulevad esile inimese eripära ja anded.” võtab Anneli kokku enda õpetamise pedagoogika.

Mõned näituse maalid on ka müügiks, info loodusmaja valvelauas või tel. 56472236.

Näitus “Pintslijäljed” 21.09. – 28.10.2022 (Pikendatud kuni 30.11)

Avatud E-R 10:00-18:00
(täpse külastuseks sobiliku aja leidmiseks palume helistada eelnevalt telefonil 736 6120, kuna saalis võib olla üritus).

Pilet: täispilet 3€/ sooduspilet 2€.

anneli kaasik

pintslijäljed