Üldkontaktid

SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus

Lille 10, Tartu 51010
Tel: (+372) 736 6120
E-post: info@tartuloodusmaja.ee

Reg.nr: 90007247
TP kood: 446310
Arveldusarve numbrid:
SwedBank EE502200221019407978
SwedBank EE682200221019698363

SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus kuulub tulumaksusoodustusega ettevõtete nimekirja.
Meie ei ole käibemaksukohuslased.

Kontaktid

Janika Ruusmaa

Juhataja
(+372) 736 6150
(+372) 5668 8886
janika.ruusmaa@tartuloodusmaja.ee

Tiina Viiol

Finantsjuht
(+372) 736 6120
(+372) 524 4313
tiina.viiol@tartuloodusmaja.ee

Andres Aedviir

Haldusspetsialist
(+372) 5692 8229
andres.aedviir@tartuloodusmaja.ee

Tartu Loodusmaja huvikool

Signe Söömer

Huvikooli Tartu Loodusmaja direktor
(+372) 736 6120
(+372) 515 7750
signe.soomer @ tartuloodusmaja.ee

Õppekava täiendavad programmid

Helle Kont

Haridusprogrammide juht
(+372) 736 6120
(+372) 5598 9196
helle.kont@tartuloodusmaja.ee

Täiskasvanute koolituskeskus

Marian Hiire

Koolitusjuht
Keskkkonnainfospetsialist
(+372) 763 6120
marian.hiire@tartuloodusmaja.ee

Keskkonnainfopunkt

Katrin Juhanson

Infopunkti juht
Projekti koordinaator
(+372) 50 555 27
katrin.juhanson@tartuloodusmaja.ee