• Huviringid alustavad 4.septembrist. Uue õppeaasta huviringide registreerimise leiab siit.
  • Uuel õppeaastal muutuvad huviringide kestvused. Õppekavas ettenähtud 105 akadeemilise tunni täitmiseks on iga huviringi juhendaja valinud endale sobiva kombinatsiooni.
  • Üldhariduskoolide juures toimuvate huviringide täpsemad ajad selguvad septembrikuu jooksul. Rohkem infot nende huviringide kohta kohta saab vastava juhendaja käest.
  • Huviringide juhendajate nimekirja leiab siit.
  • Lisainfo lapsevanemale tasude ja õppekorralduse kohta leiab siit.
  • Huvikoolil on õigus teha muudatusi tunniplaanis, vastav info saadetakse registreerimisel sisestatud lapsevanema ja õpilase e-mailile.

Lisainfo: Huvikooli õppejuht Pille-Riin Pärnsalu pilleriin.parnsalu@tartuloodusmaja.ee

Huviringide sisulise poole kohta saate lisainfot iga huviringi juhendaja käest otse.

RAAMATUKOGU
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
Iga kuu 2.PÜHAPÄEV
SEIKLUSLIK MATKARING
9.-12.kl (rühm 2)
Liisi Kasuk
KÖÖK
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
märts-mai 2024
16:30-18:00
TOIDUTEADUS
7.-9.kl (rühm 1)
Triinu Vaher
LILLETUBA
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
16:30-18:30
KESKKONNA-
SÕBRALIK
DISAIN
7.-10.kl (rühm 3)
Pille-Riin Pärnsalu
15:15-17:15
TAIMETARGAD
2.-5.kl (rühm 1)
Pille-Riin Pärnsalu
16:00-18:00
KESKKONNA-
SÕBRALIK
DISAIN
4.-6.kl (rühm 2)
Pille-Riin Pärnsalu
16:00-18:00
MEISTRID
5.-9.kl (rühm 2)
Liisgren Pärnsalu
NB! Rühm on täitunud!
14:00-16:00
MEISTERDAJAD
3.-4.kl (rühm 3)
Liisgren Pärnsalu
NB! Rühm on täitunud!
LINNUTUBA
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
14:30-15:30
LOOMASÕBRAD
2.kl (rühm 1)
Aire Orula
14:30-15:30
LOOMASÕBRAD
2.kl (rühm 1)
Aire Orula
14:00-15:00
LOOMASÕBRAD
1.kl (rühm 1)
Tiina Lilleleht
14:00-15:00
LOOMASÕBRAD
1.kl (rühm 1)
Tiina Lilleleht
16:00-18:00
LOOMASÕBRAD
4.-6.kl (rühm 2)
Aire Orula
16:00-18:00
ORNITOLOOGIA
4.-9.kl (rühm 4)
Aire Orula
15:30-16:30
LOOMASÕBRAD
2.-3.kl (rühm 2)
Tiina Lilleleht
NB! Rühm on täitunud!
15:30-16:30
LOOMASÕBRAD
2.-3.kl (rühm 2)
Tiina Lilleleht
NB! Rühm on täitunud!
14:00-15:30
LOOMA-
SÕBRAD
4.-5.kl (rühm 3)
Tiina Lilleleht
NB! 1 kord kuus
17:00-18:30
LOOMASÕBRAD
4.-5.kl (rühm 3)
Tiina Lilleleht
NB! Rühm on täitunud!
LOOVUSTUBA
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
10:00-11:00
BEEBIRING
eelkool
10k-2a (rühm 1)
Äli Agnes Järve
NB! Rühm on täitunud!
10:00-11:00
BEEBIRING
eelkool
10k-2a (rühm 2)
Äli Agnes Järve
NB! Rühm on täitunud!
11:00-12:00
BEEBIRING
eelkool
10k-2a (rühm 4)
Äli Agnes Järve
NB! Rühm on täitunud!
11:00-12:00
BEEBIRING
eelkool
10k-2a (rühm 3)
Äli Agnes Järve

NB! Rühm on täitunud!
 
13:15-14:15
VÄIKESED LOODUSTEADLASED
(Rõõmumaa lasteaed)
6-7 a (rühm 3)
Aili Elts
14:30-16:30
LOODUS KUNSTIS
1.-3.kl (rühm 1)
Annika Pakk
15:00-17:00
ZOOLOOGIA
(venekeelne)
4.-6.kl (rühm 2)
Ljudmila Võsotskaja
16:30-17:30
LOODUSESÕBRAD
eelkool
3-4 a (rühm 4)
Liisgren Pärnsalu
NB! Rühm on täitunud!
17:00-19:00
LOODUS KUNSTIS
4.-6.kl (rühm 2)
Annika Pakk
NB! Rühm on täitunud!
16:30-17:30
LOODUSESÕBRAD
eelkool
3-7 a (rühm 5)
Liisgren Pärnsalu
NB! Rühm on täitunud!
16:30-17:30
LOODUSESÕBRAD
eelkool
5-7 a (rühm 6)
Liisgren Pärnsalu
NB! Rühm on täitunud!
TÖÖKODA
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
14:00-16:00
PUUTÖÖ
1.-4.kl (rühm 2)
Andres Joala
NB! Rühm on täitunud!
14:00-16:00
PUUTÖÖ
1.-4.kl (rühm 3)
Andres Joala
NB! Rühm on täitunud!
16:15-18:15
LOODUS KUNSTIS
7.-10.kl (rühm 3)
Annika Pakk
NB! Rühm on täitunud!
16:15-18:15
TEHNIKA JA TAASKASUTUS
4.-12.kl (rühm 4)
Andres Joala
NB! Rühm on täitunud!
16:15-18:15
TEHNIKA JA TAASKASUTUS
4.-12.kl (rühm 5)
Andres Joala
NB! Rühm on täitunud!
17:00-18:00
PUUTÖÖ
eelkool
5-7 a (rühm 1)
Andres Joala
NB! Rühm on täitunud!
LABOR
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
13:50-15:50
LOODUS-
TEADLASED
(Forseliuse kool)
2.-3.kl (rühm 2)
Mai-Liis Vähi
13:50-15:50
LOODUS-
TEADLASED
(Forseliuse kool)
1.kl (rühm 1)
Mai-Liis Vähi
13:50-15:50
LOODUS-
TEADLASED

(Karlova kool)
1.kl (rühm 3)
Mai-Liis Vähi
14:30-16:30
LOODUS-
TEADLASED
3.-6.kl (rühm 4)
Mai-Liis Vähi
10:30-12:30
LOODUSESÕBRAD
1.-4.kl (rühm 2)
Aili Elts
16:30-18:30
LOODUS-
TEADLASED
7.-12.kl (rühm 5)
Mai-Liis Vähi
15:00-17:00
LOODUSESÕBRAD
2.-4.kl (rühm 1)
Aili Elts
15:00-17:00
LINNALOODUS
4.-6.kl (rühm 3)
Aili Elts
PÄIKSETUBA
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
16:30-17:30
LOOMERING
eelkool
5-7 a (rühm 1)
Ülle Kaasik
15:00-17:00
LOOMASÕBRAD
(venekeelne)
1.-3.kl (rühm 1)
Ljudmila Võsotskaja
15:30-16:30
LOOMERING
eelkool
4-7 a (rühm 3)
Ülle Kaasik
16:00-17:00
LOOMERING
eelkool
4-7 a (rühm 5)
Ülle Kaasik
17:00-18:00
LOOMERING
eelkool
5-7 a (rühm 4)
Ülle Kaasik
KIVITUBA
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
13:15-14:15
VÄIKESED LOODUSTEADLASED
(Rõõmumaa lasteaed)
6-7 a (rühm 2)
Marje Sellis
 
13:15-14:15
VÄIKESED LOODUSTEADLASED
(Rõõmumaa lasteaed)
5-6 a (rühm 1)
Marje Sellis
16:30-18:30
KIVIMID, FOSSIILID JA KRISTALLID
5.-9.kl (rühm 1)
Karmen Vits
Väikeste loodusteadlaste huviringi läbiviimist toetab Eesti Teadushuvihariduse Liit ja Haridus- ja Teadusministeerium.


TARTU ÜLIKOOLI LOODUSMUUSEUM
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
9:30-11:30
ZOOLOOGIA
(MHG)
2.kl (rühm 9)
Aivo Tamm
11:30-13:00
ZOOLOOGIA
(MHG)
1.kl (rühm 10)
Aivo Tamm
14:30-16:30
ZOOLOOGIA
1.-4.kl (rühm 5)
Aivo Tamm
14:30-16:30
ZOOLOOGIA
1.-4.kl (rühm 6)
Aivo Tamm
14:30-16:30
ZOOLOOGIA
1.-4.kl (rühm 7)
Aivo Tamm
14:30-16:30
ZOOLOOGIA
1.-4.kl (rühm 8)
Aivo Tamm
16:30-18:30
ZOOLOOGIA
7.-12.kl (rühm 1)
Aivo TammNB! Rühm on täitunud!
16:30-18:30
ZOOLOOGIA
7.-12.kl (rühm 2)
Aivo Tamm
16:30-18:30
ZOOLOOGIA
5.-6.kl (rühm 3)
Aivo Tamm
16:30-18:30
ZOOLOOGIA
5.-6.kl (rühm 4)
Aivo Tamm
TARTU ALEKSANDER PUŠKINI KOOL
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
11:00-13:00
LOODUSESÕBRAD
(venekeelne)
1.kl (rühm 3)
Ljudmila VõsotskajaNB! Rühm on täitunud!
13:00-15:00
LOODUSESÕBRAD
(venekeelne)
2.-3.kl (rühm 4)
Ljudmila Võsotskaja