Welcome to Tartu Nature House!
currently-important

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data02/virt73934/domeenid/www.tartuloodusmaja.ee/www.tartuloodusmaja.ee/uus/wp-content/themes/loodusmaja/template-parts/header-frontpage.php on line 27
currently-important

tartu-nature-school

Looduse märkamine, vaatlemine, looduses säästvalt tegutsemine ja hoolimine on väärtused, millele toetume. Ühelt poolt traditsioonid ja teisalt pidevalt uuenevad võimalused pakuvad igal aastal avastamisrõõmu ja uusi teadmisi rohkem kui 600 õpilasele.
<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'title' in <b>/data02/virt73934/domeenid/www.tartuloodusmaja.ee/www.tartuloodusmaja.ee/uus/wp-content/themes/loodusmaja/templates/frontpage-template.php</b> on line <b>203</b><br />
2

tartu-nature-school-bulletin-board

tartu-nature-school-training-center

Tartu loodusmaja koolituskeskuse eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid keskkonnaalaseid koolitusi, mis pakuvad uusi lähenemisvõimalusi ja teadmisi keskkonnast, loodusest ja säästlikust mõtteviisist.

collaborations

Teostame erinevaid siseriiklikke ja rahvusvahelisi projekte,  et ellu viia oma traditsioonilisi üritusi ning alustada uusi teemasid ja ettevõtmisi, mis rõõmustaksid meie külastajaid, loodushuvilisi.

projects

currently-important
news
hobbyschool
trainings
projects
we-are-open