General contacts

SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus
Tartu loodusmaja

Lille 10, Tartu 51010
Tel: (+372) 736 6120
E-post: info@tartuloodusmaja.ee

Reg.nr: 90007247
TP kood: 446310
Arveldusarve numbrid:
SwedBank EE502200221019407978
SwedBank EE682200221019698363

SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus kuulub tulumaksusoodustusega ettevõtete nimekirja.
Meie ei ole käibemaksukohuslased.

Contacts

Visitors Centre, Room Rentals, Excursions

Information and bookings
(+372) 736 6120
info@tartuloodusmaja.ee

Special Events, Birthdays, Workshops

Information and bookings
Tel: (+372) 555 93 908
syndmused@tartuloodusmaja.ee

Training Centre, Educational programmes

Information and bookings
programmid@tartuloodusmaja.ee
koolitus@tartuloodusmaja.ee
(+372) 736 6120

Janika Ruusmaa

Head of Tartu Nature House
(+372) 736 6150
(+372) 5668 8886
janika.ruusmaa@tartuloodusmaja.ee

Tiina Viiol

Financial Manager
(+372) 736 6120
(+372) 524 4313
tiina.viiol@tartuloodusmaja.ee

Andres Aedviir

Administrative manager
(+372) 5692 8229
andres.aedviir@tartuloodusmaja.ee

Tartu Loodusmaja huvikool

Signe Söömer

Tartu Nature School Director
(+372) 736 1694
(+372) 515 7750
signe.soomer @ tartuloodusmaja.ee

Õppekava täiendavad programmid

Helle Kont

Educational programs
(+372) 736 6120
(+372) 5598 9196
helle.kont@tartuloodusmaja.ee

Koolituskeskus

Maris Mägi

Training Centre Coordinator
(+ 372) 5152 884
maris.magi@tartuloodusmaja.ee

Keskkonnainfopunkt

Katrin Juhanson

Info and communications
Project coordinator
(+372) 50 555 27
katrin.juhanson@tartuloodusmaja.ee