Tartu loodusmaja huvikool võtab vastu uusi õpilasi – registreerimine avatud!

Head lapsevanemad ja õpihimulised noored!
2022/2023 õppeaasta huviringidesse registreerimine on avatud!

Ootame enda huviringidesse loodushuvilisi lapsi ja noori, kellele meeldib rohelisuses toimetada, looma- ja taimeriiki avastama õppida ja loovalt meisterdada. Kogenud õpetajate käe all ja mõnusas rohelises õpikeskkonnas on võimalus tutvuda loodusteadusega väljaspool koolipinki, teha ägedaid praktilisi projekte ja õppida ka vabas õhus loodust vaatlema.

Peale ringitundide saavad õpilased osaleda paljudel ühisüritustel, et tutvuda ka teiste ringide noortega. Toimuvad loomekonkursid, õpilastööde näitused, loodusteatrid, õpilaskonverentsid, ööakadeemiad, loomade ja looduse tundmise viktoriinid. Samuti korraldatakse traditsiooniliselt igal aastaajal õppelaager mõnes vahvas looduspaigas ja igakevadine ekskursioon Põhja-Eesti jugadele. Sobivaid huviringe leidub nii koolieelikutele, algkooli, põhikooli ja keskkooli õpilastele, samuti inglise- ja venekeelsetele lastele.

Tegevustega tutvuda 2.septembril kell 16-19 lahtiste huviringide õhtul, mil saalis saab kuulata loodusmaja huvikooli tutvustust ja seejärel tutvuda ringitundide sisuga ja õpetajatega klassiruumides. Huvilised on ka hiljem oodatud ühes proovitunnis osalema, et teada saada, milline ring just neile sobiks.

  • Huviringide tutvustustega saate lähemalt tutvuda SIIN >>
  • Tunniplaani näete SIIT >>
  • Täpsema registreerimise info leiate SIIT >>

Huviringi saab registreerida läbi Arno keskkonna

 

Lisainfo:

Pille-Riin Pärnsalu

Huvikooli direktori kohusetäitja, õpetaja
5344 2512
pilleriin.parnsalu@tartuloodusmaja.ee

  • Huviringide sisulise poole kohta saate lisainfot iga huviringi juhendaja käest otse.

 

loodus huviring

loodushuviring