Kogu kollektiiv

Kontaktid

Janika Ruusmaa

Juhataja
(+372) 736 6150
(+372) 5668 8886
janika.ruusmaa@tartuloodusmaja.ee

Signe Söömer

Huvikooli Tartu Loodusmaja direktor
(+372) 736 6120
(+372) 515 7750
signe.soomer @ tartuloodusmaja.ee

Tiina Viiol

Finantsjuht
(+372) 736 6120
(+372) 524 4313
tiina.viiol@tartuloodusmaja.ee

Andres Aedviir

Haldusspetsialist
(+372) 5692 8229
andres.aedviir@tartuloodusmaja.ee

Helle Kont

Haridusprogrammide juht
(+372) 736 6120
(+372) 5598 9196
helle.kont@tartuloodusmaja.ee

Marian Hiire

Koolitusjuht
Keskkkonnainfospetsialist
(+372) 763 6120
marian.hiire@tartuloodusmaja.ee

Katrin Juhanson

Infopunkti juht
Projekti koordinaator
(+372) 50 555 27
katrin.juhanson@tartuloodusmaja.ee

Sirje Janikson

Koordinaator
(+372) 736 6120
sirje.janikson @ tartuloodusmaja.ee

Marje Koiksaar

Sündmuste korraldaja
Keskkonnainfospetsialist
(+372) 523 9335
Marje.Koiksaar@tartuloodusmaja.ee

Liina Vakrööm

Keskkonnainfospetsialist
(+372) 736 6120
liina.vakroom@tartuloodusmaja.ee

Kati Kekkonen

Kujundaja
(+372) 736 6120
kati.kekkonen@tartuloodusmaja.ee

Evelin Peterson

Lasteaia programmide kooordinaator
(+372) 5346 3413
evelin.peterson @ tartuloodusmaja.ee

Eeva Kirsipuu-Vadi

Projektijuht
+372 52 138 81
eeva.vadi @ gmail.com

Gedy Siimenson

Rahvusvahelise koostöö koordinaator, juhendaja
(+372) 736 6103
gedy.siimenson@tartuloodusmaja.ee

Annelie Ehlvest

Koordinaator
53 442 160
anneli.ehlvest @ tartuloodusmaja.ee

Tiina Lilleleht

Õpetaja, koordinaator
(+372) 736 6120
(+372) 5334 1013
tiina.lilleleht@tartuloodusmaja.ee

Ülle Kaasik

Õpetaja
(+372) 524 0980
ulle.kaasik@tartuloodusmaja.ee

Aire Orula

Õpetaja
(+372) 509 3784
aire.orula@tartuloodusmaja.ee

Pille-Riin Pärnsalu

Õpetaja, huvikooli infojuht
(+372) 5344 2512
pilleriin.parnsalu@tartuloodusmaja.ee

Aili Elts

Juhendaja
(+372) 5800 5488
aili.elts@tartuloodusmaja.ee

Tormi Kotkas

Õpetaja
(+372) 5562 7661
tormikotkas@gmail.com

Kai Punger

Õpetaja
(+372) 736 6120
(+372) 5813 1113
kai.punger@tartuloodusmaja.ee

Kiira Kahro

Õpetaja
(+372) 5669 1389
kiira.kahro@tartuloodusmaja.ee

Mai-Liis Vähi

Õpetaja
(+372) 5567 6423
mailiis.vahi@tartuloodusmaja.ee

Eelika Kiil

Juhendaja
(+372) 5900 6230
eelika.kiil@tartuloodusmaja.ee

Ene Pilvet

Õpetaja
(+372) 736 6120
(+372) 5384 3503

Krista Tomson

Juhendaja, projektijuht
(+372) 736 6120
krista.tomson@tartuloodusmaja.ee

Andres Joala

Huviringi juhendaja

Aivo Tamm

Õpetaja (TÜ Loodusmuuseum)
(+372) 511 1724
aivo.tamm@ut.ee

Galina Morjakova

Õpetaja
(+372) 5561 4742
galina_morjakova@apkool.ee

Marina Eynman

Õpetaja
(+372) 5560 8126
marina-bogarova@yandex.ru

Ljudmila Võsotskaja

Õpetaja
(+372) 5193 3512
ljudmila.vosotskaja@gmail.com

Heli Einberg

Projektijuht
(+372) 736 6120
heli.einberg @ tartuloodusmaja.ee

Eerik Säre

Õpetaja (Tartu Poska gümnaasium)
eerik.sare@jpg.tartu.ee

Erle Tüür

Projektijuht
(+372) 736 6120
(+372) 518 4181
erle.tuur @ tartuloodusmaja.ee

Triin Rassulov

Juhendaja
triin.rassulov@tartuloodusmaja.ee
/lapsehoolduspuhkusel/

Kaari Rodima

Aednik
(+372) 736 6120
kaari.rodima@tartuloodusmaja.ee

Maris Mägi

Projektijuht
(+ 372)5152 884
maris.magi@tartuloodusmaja.ee

Elvi Ilves

Maja perenaine

Meedi Länik

Koristaja