Südamlik jõulupeo programm kogu perele (Uus!)

Pakume firmadele, asutustele ja sõpruskondadele võimalust pidada peresõbralik jõulupidu koos jõuluvana ja mängudega Tartu loodusmajas!

Jõuluprogramm algab õpetliku ja südamliku kogupereetendusega “Nimekiri”.

Selles loos kohtub rõõm murega ja uudishimu kannatlikkusega, usinus väsimuse ning sõbralikkus pelgusega! Mitte kõik, ei ole alati nii, nagu esialgu paistab. Väike tüdruk satub päkapikumaale, kus ta kohtub jõuludeks ettevalmistusi tegevate päkapikkudega, kes on mattunud soovikuhilate alla, sest laste kinginimekirjad on läinud aasta-aastalt üha pikemaks. Kas ja kuidas probleem laheneb, saab näha…


Peale etendust toimub lastele loodusmajas vahva otsimis- ja avastamismäng.
Peale mängu saabub jõuluvana, kes kuulab laste lugusid ja luuletusi ning jagab pakid kätte. (Kingipakid ei kuulu hinna sisse.)

Külalisi võtavad vastu ja mängusid viivad läbi lõbusad päkapikud.

Kui jõuluvana on ära saadetud, võivad huvilised päkapikkude saatel loodusmajaga tutvuda. Külastatakse talveaeda ja tutvutakse loodusmajas elavate loomadega, kellele saab pai teha.

Pikkus: 2 – 2,5 tundi
Täispaketihind:

20-70 inimest 480€
70-100 inimest 520

Hind ilma jõuluvanata: 420€/460€

Jõulupeo korraldamises oleme paindlikud ning arvestame tellija soove ja vajadusi. Üheskoos korraldame just teile sobiva ja meeldejääva jõulupeo meie kaunistatud jõulumeeleolulises saalis!

Jõulupeo tellimiseks võta meiega ühendust – syndmused@tartuloodusmaja.ee

Tartu loodusmaja jõuluetendus 2019