Tähendusrikas aastalõpp Tartu Loodusmajas!

Kutse jõululaadale. Seda võib julgelt ka sõpradele ja tuttavatele edasi saata!

Lõppev 2012. aasta Tartu Loodusmajas on tähendusrikas mitmel põhjusel. Esmakordselt toimub Tartu Loodusmaja õpilaste heategevuslik jõululaat, mis leiab aset lausa kahel advendipühapäeval, 2. ja 9. detsembril kell 14.00-18.00 Tartu Keskkonnahariduse Keskuses, Kompanii 10 II korrusel. Päris esimest korda annab loodusmaja välja ka isetehtud kalendri, kuhu on koondatud vahvaid pilte Tartu Loodusmaja tegemistest, infot huviringide kohta ning põnevaid nippe nii väikestele kui suurtele.

Laadale ootame loodusmaja huviringe ning õpilasi individuaalselt müüma isevalmistatud meisterdusi, näputööd, koos vanemate või sõpradega küpsetatud maitsvaid hõrgutisi või hoolega tehtud hoidiseid. Osa laada müügitulust annetatakse Eestimaa Looduse Fondile metsloomahaigla rajamiseks.

Täpsem info ning müüjaks registreerumine toimub ringi õpetaja juures või aadressil loodusmaja@teec.ee.

Laadalt on võimalik soetada endale „Tartu Loodusmaja nipikalender 2013“ tavahinnaga 2.20 eurot või toetades metsloomahaigla rajamist hinnaga 4 eurot.  Kalendreid on piiratud koguses ja neid on võimalik ka ette tellida.

„Tartu Loodusmaja nipikalender 2013“ ettetellimine toimub aadressil  info@teec.ee. Kalendri saab kätte Tartu Keskkonnahariduse Keskusest, Kompanii 10.

Kohtumiseni jõululaadal!

Sinu loodusmaja