Loodusmaja tänab kõiki laadalisi

joululaat3Pildil talvine jõulumaa infopunktis, Kompanii 10

Kahel advendipühapäeval, 2. ja 9. detsembril sagis Tartu Keskkonnahariduse Keskuse ruumides rohkelt õpilasi, vanemaid, huvilisi ja uudistajaid – toimus Tartu Loodusmaja esimene jõululaat.

Väikestesse ruumidesse mahtus üllatavalt palju häid inimesi ja südamesoojusega meisterdatud-küpsetatud kaupa.

Täname kõiki müüjaid ja metsloomahaigla jaoks annetajaid! Esimesel laadapäeval oli müüjaid 47 ja teisel  29, lisaks veel Keskkonnahariduse Keskuse inimesed, kes müüsid õpetajate ning töötajate valmistatud heategevuseks annetatud isevalmistatud esemeid ning loodusmaja Nipikalendrit 2013.

Õpilaste ja külastajate annetustest kogunes metsloomahaigla toetuseks 230 eurot, heategevusliku kalendri müügiga loodame seda summat veel suurendada.

Kalendrit saab soetada juba sellel laupäeval Raekoja platsilt toimuvalt jõululaadalt. Samuti on kalender müügis Tartu Keskkonnahariduse Keskuse infopunktis (Kompanii 10), Disainimajas (Kalevi 15), Ahhaa keskuse teaduspoes ja TÜ botaanikaaias.

Kõigil loodusmaja laadal müüjatena osalenud õpilastel on jaanuaris (päev täpsustamisel) meeldiv võimalus kohtuda metsloomade veterinaari Madis Leivitsiga ning tutvuda metsloomade ravimise põhimõtetega.

Kaunist jõuluaega!

Signe Söömer

Tartu Loodusmaja