Loodusmaja talendiõhtu toimus taas!

4. märtsil toimus teist korda ajaloos Tartu Loodusmaja Talendiõhtu, kus oma osavust ja julgust näitasid üles mitmed Loodusmaja õpilased. Auhinnad panid välja ja üritust toetasid kino Cinamon, kohvik Anna Edasi, Tartu Seikluspark ja loomulikult Tartu Loodusmaja. Etteasteid oli palju ja erinevaid, laulust ja tantsust kuni teadusteatri ja mustkunstitrikkideni välja. Neid hindas erapooletu, kuid õiglane žürii, koosseisuga Mart Kiis, Janar Bachmann, Kristiina Valk , Helene Toomeoks ja Janika Ruusmaa. Kuna kõik etteasted olid niivõrd nauditavad ja talendikad ning lisaks ka veel nii erinevatest valdkondadest, siis ei suutnud žürii välja valida seda ühte ja ainsat kõige säravamat ja otsustas välja anda hoopis eripreemiaid vastavalt kõige julgematele, tublimatele, teaduslikematele ja veel mitmetele silmapaistvatele esinejatele. Ühtlasi püüti leida publiku lemmikut, aga isegi see otsus jäi viiki, mis näitab kuivõrd palju talenti üritusel oli.

Õhtujuhtideks olid kaks Matkaringi õpilast, keda toetasid ka teised Matkaringi liikmed, kes korraldajatena ürituse käekäigul silma peal hoidsid.

Võrreldes eelmisel aastal esmakordselt peetud Talendiõhtuga, oli seekord osalejaid ja ka publikut palju rohkem, mis on meeldiv märk sellest, et üritus on mitte ainult elujõuline, vaid ka hästi vastu võetud ja arenev. Vaatama ja kaasa elama olid tulnud nii Loodusmaja õpilased kui ka nende vanemad.