Loodusmaja talendijaht

Teisipäeva, 4. märtsi õhtupoolikul toimus esmakordselt Tartu Loodusmaja ajaloos talendijaht, kust said osa võtta nii õpilased, õpetajad kui ka nende andekad tuttavad. Võistluse idee tuli loodusmatkade huviringi õpilastelt, kes ka ise innukalt võistlusest osa võtsid ja seda korraldada aitasid.

Õhtu möödus meeleolukalt ning kokku oli talendikaid noori üheteistkümne esinemise jagu- tantsiti, lauldi, mängiti viiulit, tehti ekstreemsporti ning esitleti video- ja moekunsti. Oli üksikesinejaid  ning nii mitmedki olid tulnud esinema koos sõpradega – eks koos on ikka julgem!

Parimad valiti viies kategoorias:

julgeim esineja –  improtantsu esitanud Karita

kaasahaaravaim esitus-  matkaringi “Põdral maja metsa sees”

säravaim esitus- Dominiki ja Polina peotantsunumber

armsam esitus- Ksenja ja Nikita särav karaktertants

ning võistluse peavõit- Loodusmaja Talent 2014 –  Liina ja Sandra esitatud võimlemiskava

Lisaks andis žürii välja ka mitmeid eriauhindu. Žüriise kuulusid huvikooli direktor Signe Söömer, Keskkonnahariduse Keskuse juhataja Janika Ruusmaa, huvikooli õpetaja Ott Maidre, loodusmatkade huviringi õpilane Roland Reinvald ning külaline Lille Majast, noorsootöötaja Kristiina Valk.

Žürii oli esinejatega väga rahul ning kiitis võistluse head taset. Ilma selle võistluseta ei oskakski arvata, kui palju noori andekaid inimesi Loodusmajja iganädalaselt satub. Pingelise ja pika otsustamise tulemusena osutusid üldvõitjateks tublid iluvõimlejad Liina ja Sandra . Valiti ka publiku lemmik, kelleks sai võimlemisrühm Siidisabad. Täname kõiki osalejaid, korraldajaid ja loomulikult ka publikut. Loodetavasti kujuneb sellest üritusest traditsioon ja kohtume uuesti juba järgmisel aastal.

Seniks aga- uusi andeid avastama!

Mart Kiis ja Maris Pärn
loodusmatkade ringi õpetajad

Pilt

Loodusmaja talendid aastal 2014 – Liina ja Sandra.

Armsaim esitusArmsaima esituse võitnud tantsupaar-  Ksenja ja Nikita.