Lähtudes kanast  

Kana (gallus gallus domesticus) kodustati esialgu eesmärgiga pidada kukevõitlusi. Tänapäeval teame kanu eelkõige nende munade ning muidugi toitainerikaste lihaomaduste poolest. Kuigi esialgu kodustati kanad hoopis kukevõitluse eesmärgil ning kanamunadel tähtsust polnud, on see aja jooksul üsna palju muutunud.

Ükskõik, mida me elus ette võtame, võime ootamatult avastada teatud olukorras või inimeses midagi täiesti uut. Midagi, mis annab möödunule täiesti uue vaatevinkli ja lisab seeläbi vaheldusrikkust.

Oleme oma teistmoodi uudiste edastamise süsteemiga juba mõne kuu toimetanud. Alguses tundus see üsna teostamatu ettevõtmisena, kuid nüüd näib, et känd ajab juba uusi võrseid ehk laiendame aegamööda oma uudiste haardeulatust.

Lubame, et piilume lähiajal nii Rohelise Kontori tegemisi kui uurime, kuidas toimetavad loodusmaja huviringid. Õnneks toimub ümberringi nii palju huvitavat, et uudiste puudus meid ei kimbuta.

Imederohkeid hetki ning vaheldusrikast lugemist!

Martin Tikk

Mina olen Martin Tikk. Loodusmaja õpilase aastad küll seljataga, kuid tegutsen siiski abivalmilt loodusmaja seinte vahel ja väljaspoolgi. Enim seostun ma kindlasti murumunaga, kuna me mõlemad oleme väga laia levialaga. Nii mina kui murumuna saame abiks olla verejooksude peatamisel. Lisaks käisin ma Murumuna lasteaias.