Kooliaasta sai otsa koos toitudega

 Linnud vuristasid põõsastest ehmunult välja ning jälgisid toidupalakesi, kui loodusmaja seltskond sai 31. mail kokku, et pidada traditsioonilist kooliaasta lõpupiknikku.

Neljapäevasel päeval kell neli täitus loodusmaja nõlv piknikutekkide, värskete söökide-jookide ja rahulolevate õpilaste ja lapsevanematega. Huvikooli direktor Signe Söömer võttis sõna, et tänada aktiivsemaid õpetajaid, vabatahtlikke ja loodusmaja ajalehte.

Kõik tänatavad said ühe kalli võrra rikkamaks

Õpilastele kuulutati välja aardejaht loodusmaja aias, mis osutus väga populaarseks. Põgusalt tutvustati ka järgmise aasta plaani: millised ringid sünnivad, millised surevad ning kui tihti neis käima saab hakata. Oodata on matkaringi tagasitulekut gümnaasiumiõpilastele. Kulminatsioonina sai tühjendada toidulaua, millel lebas suupisteid maasikatest munavõini.

 

Mari Remm

Mina olen Mari ja end iseloomustama valisin ma mageda pilviku ehk söögipilviku. Samastun selle seenekesega, sest olen tuntud oma magedate naljade ja suure söögiarmastuse poolest. Lisaks ei tundu seen pealtnäha midagi erilist olevat, aga sisu on tal säravvalge nagu mu iseloomgi.