Kink kätte ja sõbrapäevale!

11. veebruari hommikupoolikul kogunesid Sparki töötuppa virgad meisterdamishimulised, et kingitus näpus sõbrapäevale vastu minna.

Saabunud huviline sai valida, kas soovib kaunistada võtmehoidjat, vormida endale südamekujuline karp või ehitada päris oma latern. Meisterdajatele olid abiks Tartu loodusmaja vabatahtlikud Martin, Mari, Jürgen ja Merilin.

Pärast eseme valmimist oli kõigil võimalik seda kaunistada mitmesuguste elementiga. Mõni lisas lumehelbeid, pärlitest kee või sädelevat paela, julgematel oli võimalik puidupõletiga midagi kirjutada või mustreid põletada.

Vanemate, laste ja muidugi sõprade koostöös valmis kümneid omanäolisi ja ainulaadseid kinke, mida sõbrapäeval kõige kallimatele jagada.

Sündmust toetas Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Karbi valmistamine täies hoos
Loodusmaja vabatahtlikud veel viimaseid ettevalmistusi tegemas
Iga enda kätega vormitud südamekujuline karp kujunes unikaalseks

 

Martin Tikk

Mina olen Martin Tikk. Loodusmaja õpilase aastad küll seljataga, kuid tegutsen siiski abivalmilt loodusmaja seinte vahel ja väljaspoolgi. Enim seostun ma kindlasti murumunaga, kuna me mõlemad oleme väga laia levialaga. Nii mina kui murumuna saame abiks olla verejooksude peatamisel. Lisaks käisin ma Murumuna lasteaias.