Juhtkiri – Värske puhke- või tööhooaeg

Samal ajal kui loodus sätib end puhkama, alustame meie oma uut õppe- või tööaastat. Veider, kas pole! Kes rohkem, kes vähem, kuid loodetavasti kogusid kõik piisavalt energiavarusid, et saabuv pime aastaaeg edukalt mööda saata.

Kindlasti mahtus teie suvetegemistesse nii mõndagi märkimisväärset: kes kihutas suvilasse peenraid rohima, kes lilleaasadele või rabamülgastesse, mõni naelutas end hoopis diivani külge või põgenes kaugele seitsme mere taha. Üks rohkem, teine vähem, kogesid kõik midagi erakordset, mis kindlasti jagamist väärib.

Ka Kännuseente meeskond pole vahepeal niisama suvetuules olesklenud. Talletasime artiklitena oma eriliseimad ja meeldejäävaimad seiklused ning koondasime need Kännuseente suvenumbrisse, et neid ka teiega jagada.

Soravat lugemist!

Martin Tikk

Mina olen Martin Tikk. Loodusmaja õpilase aastad küll seljataga, kuid tegutsen siiski abivalmilt loodusmaja seinte vahel ja väljaspoolgi. Enim seostun ma kindlasti murumunaga, kuna me mõlemad oleme väga laia levialaga. Nii mina kui murumuna saame abiks olla verejooksude peatamisel. Lisaks käisin ma Murumuna lasteaias.