Head lugemisaastat!

Aasta 2010 on kuulutatud lugemisaastaks. Lugemisaasta eesmärk on meelde tuletada , et lugemine on nauding, mis annab nii elamusi kui teadmisi. Pealegi on lugemine üks vähestest tasuta ajaveetmisviisidest – raamatukogude kasutamise eest ei küsita endiselt midagi.

Tartu Loodusmaja õpetajad  arvavad, et lisaks vahvale meelelahutusele võib lugedes saada ka palju uut ja huvitavat teada. Raamatukogust või sõbralt raamatu laenamine on ühtlasi keskkonnasõbralik teguviis 🙂

Seoses lugemisaastaga korraldab Tartu Loodusmaja oma õpilastele lugemisviktoriini. Lugemisviktoriin toimub jaanuarist kuni maini. Iga kuu soovitame õpilastel lugeda loodusteemalisi raamatuid ning korraldame nende põhjal viktoriini. Tublimatele lugejatele on ka auhinnad!

Selles blogis kajastame lugemisaastaga seotud üritusi Tartu Loodusmajas, jagame meie töötajate ja ka õpilaste raamatusoovitusi ning muidugi anname ülevaate lugemisviktoriinist. Tartu Loodusmaja lugemisviktoriinil osalemisest saabki täpsemalt lugeda juba järgmises postituses.

Lugemisaasta kohta saad rohkem teada kodulehelt http://lugemisaasta.ee.

Lumiseid lugemisõhtuid!