Perepäev: Õnnelik õhtu õues 16.05.2018

**********************************************************
Mis? Õnnelik õhtu õues
Millal? 16.05.2018 kell 16.00 - 23.30
Kus? Tartu loodusmaja ja loodusmaja pargiala (Lille 10, Tartu)
***********************************************************

Tartu loodusmaja kutsub kõiki huvilisi uurima ja avastama pargi elurikkust ja eluta looduse mitmekesisust. Mõnusal õhtupoolikul loodusmaja pargis jagub tegevusi igas vanuses osalejatele. Avasta kivimaailma saladusi, osale loodust ja pargi ajalugu tutvustaval pargiretkel ja seikle linnuotsimismängus! Rohenäppudele pakub elevust taimemüük ja rohevahetus ning õhtu lõpetab kl 22.00 algav põnevust täis nahkhiireretk!

 

ÕHTU AJAKAVA:
16:00 mängud pargis. Algus loodusmaja ees.
16:30 ja 17:00 Kivimaailma saladused. Algus kiviraja juures. Kuidas on meie tavalised põllukivid tekkinud ning millised on olnud nende rännuteed?
17:00-19:00 taimemüük ja rohevahetus. Tule müüma ja vahetama oma ilu- ja maitsetaimi. Eelnev registreerumine pole vajalik, tule oma taimevaruga lihtsalt kohale!
18:00 pargi elustikku tutvustav pargiretk. Algus loodusmaja ees. Väike rännak pargialal tutvumaks selle koha ajaloo ja keskkonna muutustega läbi aja.
22:00 hilisõhtune nahkhiireretk. Algus Emajõe ääres Vabaduse pst pargis Kalevipoja kuju juures. Retke juhendab nahkhiireuurija Rauno Kalda. NB! Väga vihmase ilma korral retke ei toimu ning see asendatakse tubase virtuaalse retkega nahkhiiremaailma!

Osalemine tasuta!

Pereõhtu kuulub Karlova päevade ja looduskaitsekuu kavasse. Looduskaitsekuu tegevusi toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

 

Lisainfo:
Kati Kekkonen
kati.kekkonen@tartuloodusmaja.ee
736 6120
www.tartuloodusmaja.ee