Tasuta jäätmeteemaline koolitus Tartu loodusmajas!

Tartu loodusmaja ja Tartu linnavalitus pakuvad linnakodanikele tasuta jäätmeteemalist koolitust!

Kas teadsite, et maksate pakendi eest juba toodet poest ostes ja saaksite selle soovi korral tasuta ära anda? Aga kas olete teadlik sellest, kui puhas peaks ikka olema pakend, mille pakendikonteinerisse panete? Või ehk olete seisnud erinevate prügikastide ees teadmata, milline oleks õige koht näppude vahel oleva prügi jaoks?

Kui Teil on mõttes kõlanud need või teised jäätmetega seotud küsimused, siis on see koolitus just õige koht, kus neile vastused saada!

Koolitusel „Meie võimalused jäätmemaailmas“ räägitakse jäätmetega tegelemise erinevatest võimalustest - vältimisest, vähendamisest, taas- ja korduskasutamisest, sorteerimisest. Koolitus luuakse osalejapõhiselt - arvestatakse Teie elukohta ja varem tekkinud küsimusi. Selle jaoks leidke enda linnaosas/korteriühistus/sõpruskonnas 15-20 osalejat ja täitke registreerumise vorm ning vastake paarile lisaküsimusele registreerumise lingil.

Koolituse läbinud saavad teadlikuks, kuidas väga lihtsate nippidega hoida enda keskkonda, tervist ja raha.

Koolituse maht on 4 akadeemilist tundi (4 x 45 min) ning see toimub Tartu loodusmajas (Lille 10) registreerumise alusel Teie enda valitud ajal.

Kiirusta! Koolitus on tasuta 10 esimesena registreerund grupile!

Registreerumine: https://goo.gl/forms/Zk9td7yYtw3kohJM2

Lisainfo:
Krista Tomson
koolitus@tartuloodusmaja.ee