Tartu loodusmaja kalapüügilaager 15.08-17.08 Võrumaal

Keskkonnasäästliku harrastuskalapüügi laager 3.-9. klassi õpilastele toimub 15.08-17.08 Võrumaal, Kirikumäe järve ääres, ööbimine Kirikumäe matkamaja kämpingutes.


Laagris püütakse kala nii kaldalt kui paadist kogenud kalastajate juhendamisel, toimub ka ööpüük. Lisaks paranenud kalapüügioskustele ja mõnusale tegevusele suvises looduses, saavad osalejad teadmisi harrastuskalapüügi seadusandlusest, Eesti levinumatest kalaliikidest, kalade bioloogiast, erinevate püügivahendite kasutamisest ja hooldamisest, kalatoitude valmistamisest, keskkonnasõbralikust eluviisist, veeohutusest ning külastatavate veekogude ja ümbritseva looduse elustikust,

Laagris osalemise tasu on 30€.

Laagrisse on vajalik kaasa võtta ilmastikukindlad riided-jalanõud, pesemisvahendid, ööbimiseks vajalik magamiskott, (lina), padi ja võimalusel isiklik kalapüügivarustus.

Kindlasti on vajalik eelnev registreerimine. Registreerimiseks saatke aadressil maris.magi@teec.ee järgmised andmed: osaleja nimi, vanus ja telefoninumber ning lapsevanema nimi, telefoninumber ja mailiaadress.

Laagri osalustasu palume maksta pangaülekandega (NB! Palun oodake enne ära registreerumise kinnitus):
SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus
Swedbank IBAN EE682200221019698363
Selgitus: lapse nimi, Võrumaa kalastuslaager

Keskkonnasäästlike harrastuskalapüügi laagrite toimumist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus. Meie kalastuslaagreid tunnustati 2017. aastal Keskkonnakäpa auhinnaga õnneliku õppe ja Rahva lemmiku kategooriates!

Lisainfo:
Maris Mägi
maris.magi@teec.ee
5152884