Keskkonnabuss Võrumaal: Nopri talu ja Kirikumäe matkarada KOHAD TÄIS

VABANDAME, KÕIK KOHAD 15. MÄRTSI KESKKONNABUSSI REISILE ON TÄIS!

Pühapäeval, 15. märtsil kell 9.00 kutsume kõiki huvilisi Keskkonnabussi reisile Võrumaale.  Külastame Nopri talu ning matkame Kirikumäe matkarajal.

Päeva esimese pooles külastame Nopri Talumeiereid. Ekskursioon talumeiereis pakub võimalust tutvuda meierei tegemistega ning oma silmaga näha, kuidas valmivad Nopri talu maitsvad tooted: kohupiimakreemid, juustud, sõirad, jogurtid. Maitseme värskeid Nopri talu piimatooteid ning räägime tähtsatel teemadel. Soovitame kaasa võtta ka sularaha, et Nopri talu mõnusaid piimatooteid ka koju kaasa osta!

Nopri talu kohta vaata lähemalt siit.

Peale kehakinnitust Nopri talus jätkame oma päeva matkaga Kirikujärve maastikukaitsealal. Kaitseala on rajatud haruldusterikka ning pikka aega uuritud Kirikumäe järve, Järvesuu raba ja Kirikumäe järvest idas paikneva tugevalt liigendatud reljeefiga maastiku kaitseks, kus asuvad ka väikesed metsajärved.  

Rohkem infot Kirikumäe matkaradade kohta leiad siit.

Osalejatele on ette nähtud lõunasöök.

NB! Vajalik ilmastikukindel ja matkamiseks sobilik riietus. Matkaraja kuiva jalaga läbimiseks on kindlasti vajalikud kummikud!

Registreerumine telefonil 736 6120 või e-posti aadressil info@teec.ee. Osalustasu täiskasvanutele 10 eurot, koolilastele 5 eurot, eelkooliealised tasuta.

Keskkonnabussi sõite toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus. Varasemate keskkonnabussi reiside kohta loe siit.

Lisainfo:
Kati Kekkonen
tel 736 6120
e-post: info@teec.ee
www.tartuloodusmaja.ee