Retk läbi Tartu loodusmaja. Ideest tulemuseni 14.11.2013 KOHAD TÄIS!

Neljapäeval, 14. novembril
kell 16 ja 18
Tartu loodusmajas
Lille 10

Kõik kohad on täis!


Energiasäästunädala raames avab Tartu loodusmaja uksed kõigile huvilistele ning pakub maja tutvustavatel ringkäikudel võimalust tutvuda uue majaga ning piiluda ka energiatõhusa hoone tagaruumidesse.

Tartu loodusmaja valmis 2013. aasta suvel ning avati pidulikult 20. septembril. Tegemist on energiatõhusa avaliku hoonega, kus on vihmaveekogumise süsteem kasvuhoone ja aia kastmiseks, automaatika ruumide kütte- ja ventilatsioonisüsteemide reguleerimiseks, soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning valmisolek päikesepaneelide kasutuselevõtuks. Siseviimistluses on kasutatud naturaalseid materjale: puitu, betooni, savikrohvi. Ka kõik tegevused majas on organiseeritud keskkonnasäästlikult, korraldatud on jäätmete liigiti kogumine, biojäätmed komposteeritakse vastavates kogumiskastides.

Tartu loodusmaja on koduks Tartu Keskkonnahariduse Keskusele, kus jagatakse teadmisi igas vanuses loodusehuvilistele. Majas on koha leidnud nii keskkonnainfopunkt, täiskasvanute koolituskeskus kui ka tänavu 60aastaseks saav huvikool Tartu loodusmaja.

NB! Loodusmaja tutvustavatele ringkäikudele palume eelnevalt registreeruda telefonil 736 6120 või e-posti aadressil info@teec.ee.

11.-17. novembril 2013 toimub juba viiendat korda energiasäästunädal,  mille eesmärk on panna inimesi mõtlema energia tarbimise ning selle vähendamise peale. Ühte nädalasse on koondatud mitmeid tegevusi ja üritusi, et anda sellele teemale suurem kuuldavus ja nähtavus.

Lisainfo:
Kati Kekkonen
tel 736 6120
e-post: info@teec.ee
www.teec.ee