Töötajad


Nimi: Janika Ruusmaa
Amet: juhataja
Tel: (+372) 736 6150
Mobiiltelefon: (+372) 5668 8886

E-post: janika.ruusmaa @ tartuloodusmaja.ee

Nimi: Tiina Viiol
Amet: finantsjuht
Tel: (+372) 736 6120
Mobiiltelefon: (+372) 524 4313
E-post: tiina.viiol @ tartuloodusmaja.ee
Nimi: Signe Söömer
Amet: huvikooli Tartu Loodusmaja direktor
Tel: (+372) 736 6120
Mobiiltelefon: (+372) 515 7750
E-post: signe.soomer @ tartuloodusmaja.ee
Nimi: Andres Aedviir
Amet: haldusspetsialist
Mobiiltelefon: (+372) 5692 8229
E-post: andres.aedviir @ tartuloodusmaja.ee


Nimi: Helle Kont
Amet: kooliprogrammide juht
Tel: (+372) 736 6120
Mobiiltelefon: (+372) 5598 9196
E-post: helle.kont @ tartuloodusmaja.ee
Nimi: Gedy Siimenson
Amet: rahvusvahelise koostöö koordinaator, õpetaja
Tel: (+372) 736 6103
E-post: gedy.siimenson@tartuloodusmaja.ee

Gedy juhendab Tartu Forseliuse Kooli loodussõbralik matkamise, seikluslikku matkaringi ning loodus- ja keskkonnauuringute ringi.
Gedy on UNESCO koolide Läänemere Projekti Eesti koordinaator ning juhib ERASMUS+ projekti "F.O.O.D." ning Teeme+ projekti "Tartu loodusmaja huvikooli astmepõhised huviringid LTT suunale."
Nimi: Kati Kekkonen
Amet: kujundaja
Tel: (+372) 736 6120
E-post: kati.kekkonen @ tartuloodusmaja.ee
Nimi: Krista Tomson
Amet: õpetaja
Tel: (+372) 736 6120
E-post: krista.tomson@tartuloodusmaja.ee

Krista juhendab loodusfotograafia ja elurikkuse huviringi.
Nimi: Katrin Juhanson
Amet: infopunkti juht, projekti koordinaator
Tel: (+372) 736 6120
E-post: katrin.juhanson @ tartuloodusmaja.ee


Nimi: Marian Hiire
Amet: koolitusjuht, keskkonnainfospetsialist
Tel: (+372) 763 6120
E-post: marian.hiire @ tartuloodusmaja.ee

Nimi: Marje Koiksaar
Amet: keskkonnainfospetsialist
Tel: (+372) 736 6120
E-post: marje.koiksaar@tartuloodusmaja.ee


Nimi: Maris Mägi
Amet: projektijuht
Tel: (+ 372)5152 884
E-post: maris.magi @ tartuloodusmaja.ee
Nimi: Heli Einberg
Amet: projektijuht
Tel: (+372) 736 6120
E-post: heli.einberg @ tartuloodusmaja.ee
Nimi: Eeva Kirsipuu-Vadi
Amet: projektijuht
Tel: +372 52 138 81
E-post: eeva.vadi @ gmail.com


Nimi: Annelie Ehlvest
Amet: koordinaator
Tel: 53 442 160

E-post: anneli.ehlvest @ tartuloodusmaja.ee

Nimi: Sirje Janikson
Amet: koordinaator
Tel: (+372) 736 6120

E-post: sirje.janikson @ tartuloodusmaja.ee

Nimi: Tiina Lilleleht
Amet: õpetaja, koordinaator
Tel: (+372) 736 6120
Mobiiltelefon: (+372) 5334 1013

E-post: tiina.lilleleht@tartuloodusmaja.ee

Tiina Lilleleht juhendab loomasõprade ringi.

Nimi: Erle Tüür
Amet: projektijuht
Tel: (+372) 736 6120
Mobiiltelefon: (+372) 518 4181
E-post: erle.tuur @ tartuloodusmaja.ee
 
Nimi: Evelin Peterson
Amet: lasteaia programmide kooordinaator
Tel: (+372) 5346 3413
E-post: evelin.peterson@tartuloodusmaja.ee

Nimi: Aili Elts
Amet: õpetaja
Mobiiltelefon: (+372) 58005488
E-post: aili.elts@tartuloodusmaja.ee

Aili juhendab loodusesõprade huviringi.
Nimi: Aire Orula
Amet: õpetaja
Mobiiltelefon: (+372) 509 3784
E-post: aire.orula@tartuloodusmaja.ee

Aire juhendab loomasõprade, ornitoloogia- ja zooloogiaringi
Nimi: Aivo Tamm
Amet: õpetaja (TÜ Loodusmuuseum)
Mobiiltelefon: (+372) 511 1724

E-post: aivo.tamm@ut.ee

Aivo juhendab zooloogiaringi.

Loe Aivo lugu!

Nimi: Andres Joala
Amet: õpetaja
Andres juhendab  tehnika ja taaskasutuse huviringi ning puutööringi (ka eelkool).
Nimi: Ene Pilvet
Amet: õpetaja
Tel: (+372) 736 6120
Mobiiltelefon: (+372) 5384 3503

Ene juhendab loomasõprade huviringi.

Loe  Ene lugu!

 
Nimi: Galina Morjakova
Amet: õpetaja
Mobiiltelefon: (+372) 55614742
E-post: galina_morjakova@apkool.ee
Galina juhendab venekeelset huviringi loodusesõbrad.
Nimi: Kai Punger
Amet: õpetaja
Tel: (+372) 736 6120
Mobiiltelefon: (+372) 5813 1113
E-post: kai.punger@tartuloodusmaja.ee

Kai
juhendab loodusesõprade ringi.
Nimi: Kiira Kahro
Amet: õpetaja
Mobiiltelefon: (+372) 5669 1389

E-post: kiira.kahro@tartuloodusmaja.ee

Kiira juhendab ringi loodus kunstis.

Loe Kiira lugu!

Nimi: Ljudmila Võsotskaja
Amet: õpetaja
Mobiiltelefon: (+372) 5193 3512
E-post: ljudmila.vosotskaja@gmail.com

Ljudmila juhendab venekeelseid zooloogia ja loodusesõprade ringe.
 
Nimi: Mai-Liis Vähi
Amet: õpetaja
Tel: 55676423
E-post: myliis@gmail.com
Juhendab väikeste loodusteadlaste ja väiksete looduseuurijate huviringe.
 
Nimi: Marina Eynman
Amet: õpetaja
Mobiiltelefon: (+372) 55608126
E-post: marina-bogarova@yandex.ru

Marina juhendab venekeelset loodusesõprade huviringi.
Nimi: Pille-Riin Pärnsalu
Amet: õpetaja
Mobiiltelefon: (+372) 5344 2512
E-post: pilleriin.parnsalu@tartuloodusmaja.ee

Pille-Riin juhendab looduse ja loovuse, loodusesõprade ja veemaailma huviringe.
Nimi: Ülle Kaasik
Amet: õpetaja
Mobiiltelefon: (+372) 524 0980
E-post: ulle.kaasik@tartuloodusmaja.ee

Ülle juhendab eelkooli loomeringe (ka 1.-2.klass).
Nimi: Triin Rassulov
Amet: õpetaja
E-post: triin.rassulov@tartuloodusmaja.ee

Lapsehoolduspuhkusel

 
Nimi: Tormi Kotkas
Amet: huviringi juhendaja
Mobiiltelefon: (+372) 55627661
E-post: tormikotkas@gmail.com

Tormi juhendab teadus toidus huviringi.
 
Nimi: Eelika Kiil
Amet: õpetaja
Mobiiltelefon: (+372) 5900 6230
E-post: kiil.eelika@gmail.com

Eelika juhendab geoloogiaringe.
Nimi: Kaari Rodima
Amet: aednik
Tel: (+372) 736 6120
E-post: kaari.rodima @ tartuloodusmaja.ee
Nimi: Elvi Ilves
Amet: maja perenaine
 
Nimi: Meedi Länik
Amet: koristaja