Laste sünnipäevad loodusmajas

 

Kui otsite erilist ja meeldejäävat paika lapse sünnipäeva korraldamiseks, on loodusmaja õige valik. Meil on põnevad ja harivad  sünnipäevaprogrammid lastele vanuses 4-16 aastatProgrammi läbiviimisel oleme paindlikud – arvestame sünnipäevalapse ning külaliste vanuse, huvide ja soovidega.

Sünnipäevi on võimalik pidada:

 • tööpäeviti algusega kell 17.30 - 20.00
 • nädalavahetustel algusega kell 11.30 - 14.00 ja 15.00 - 17.30

  /juulikuus üldjuhul puhkame, kuid võite siiski päringu meile saata, võimalusel tuleme teie soovile vastu/

Peo kestvus on 2,5 tundi. Sellest  juhendajaga sünnipäevaprogramm kestab 1,5 tundi, ülejäänud aeg on vaba mängu ja söömise aeg. Kohale tulla saab 15 minutit enne sünnipäeva algust. Peojärgseks koristuseks on aega samuti 15 minutit. 

 • Sünnipäeva saab tellida nii eesti kui vene keeles.

 • Sünnipäevaseltskonna suurus on kuni 16 last ja täiskasvanud saatjad.
  Sünnipäevapaketi hind on 120 eurot. Tasuda saab kohapeal sularahas või kaardiga.

     Suurema laste arvuga sünnipäeva korral arvestame iga lapse kohta 7 eur juurde
     (nt 20 last: 120 eur + (7*4 last juurde) = 148 eur)

     Kui täiskasvanud saatjate arv ületab laste arvu, teeme eraldi pakkumise.

 • Hind sisaldab sünnipäevaprogrammi läbiviimist, kaunistatud peoruumi ja lauanõude kasutamist. 
  Hind ei sisalda toitlustust.

  

 

OLULINE TEADA!

 • Tartu loodusmajas ei kasutata ühekordseid nõusid. Kasutada saab loodusmaja nõusid. Peo lõpus tuleb kasutatud nõud ära pesta või panna nõudepesumasinasse.
 • Peoruum on avatud köögiga, kus on kõik vajalik toidu serveerimiseks olemas: tassid, taldrikud, kausid, vaagnad, kahvlid, noad, lusikad, kannud jpm. Kasutamiseks on ka köögitehnika: ahi, pliit, nõudepesumasin, veekeedukann, külmkapp, mikrolaineahi.
 • Tekkinud jäätmed palume sorteerida liigiti: paber, pakend, olmejäätmed,  biolagunev/kompost.
 • Õpitubades kasutame korduvkasutatavaid ja loodussõbralikke materjale.
 • Kaasa võtta vahetusjalanõud.


Sünnipäevade tellimiseks palume ühendust võtta

Katrin Juhanson
50 555 27
eesnimi.perekonnanimi@tartuloodusmaja.ee

 

 

 Sünnipäevaprogramm koosneb kahest osast: loodusmaja mängust ja õpitoast

 

4-6-aastastele
Sünnipäevalisi ootab ees üllatusterohke ja mänguline retk, mille käigus uurime ja avastame loodust, saame tuttavaks loodusmaja lemmikloomadega: küülikute, viirpapagoide, madagaskari sisiprussakate ja paljude teistega. Lisaks toimub õpituba, mille saab sünnipäevalaps valida vastavalt vanusele, huvile ja soovile. Vali üks õpituba siit.

 

7-9-aastastele
Sünnipäevalised saavad proovile panna kõik oma 5 meelt (nägemine, haistmine, kuulmine, maitsmine ja kompimine). Tuleb teha meeskonnatööd ja lahendada salasõna, mis avab loodusmaja kõige põnevama toa ning tutvume loodusmaja lemmikloomadega. Lisaks toimub õpituba, mille saab sünnipäevalaps valida vastavalt vanusele, huvile ja soovile. Vali üks õpituba siit.

10-16-aastastele
Sünnipäevalisi ootab ees põnev otsimis-, uurimis- ja avastamismäng i-Padidega. Loodusmaja erinevatesse ruumidesse on peidetud QR-koodid, mis tuleb üles leida. Iga leitud koodi taga on mõni lõbus ülesanne või küsimus, mille õige vastus juhatab edasi järgmise koodini. Mängu lõpus saavad osalejad pai teha meie lemmikloomadele ning toita kilpkonni. Lisaks toimub õpituba, mille saab sünnipäevalaps valida vastavalt vanusele, huvile ja soovile. Vali üks õpituba siit.