Ruumide kasutamine

Tartu loodusmajas on võimalik rentida ruume koosolekute, seminaride, õpitubade, konverentside ja muude sündmuste korraldamiseks. Meie ruumides korraldatav sündmus peab olema keskkonnasõbralik: siin ei kasutata ühekordseid nõusid ja tekkinud jäätmed kogutakse liigiti. Võimalusel palume ürituse infomaterjale jagada elektroonselt või teha paberil väljatrükid kahepoolsed, palume taaskasutada nimesiltide aluseid.

Vastavalt sündmuse iseloomule ning osalejate arvule on võimalik valida erineva suurusega ruumide vahel:

  • Saal (151 m²) mahutab kuni 120 inimest. Saali on võimalik helikindla vaheseinaga poolitades luua kaks väiksemat saali (u 75,5 m²)
  • Koolitustuba (65,5 m²) mahutab kuni 30 inimest
  • Köök koos võimalusega kasutada köögitehnikat ja nõusid
  • Õppeklassid (30-55 m²) väiksemate koosolekute ja seminaride või toitlustamise jaoks

 

Ruumides on olemas vajalik esitlustehnika: arvuti, projektor, ekraan, kõlarid, vajadusel saab kasutada ka mikrofoni. Kõikides ruumides on kergesti liigutatavad ja ümberpaigutatavad lauad ja toolid, mis võimaldavad korraldada ka rühmatööd. Saalis on ökodisain*-toolid, mis on valmistatud 100% taaskasutatud plastikust.

  • Ruumide broneerimisel palume loodusmaja meeskonnale esitada minimaalselt järgmised üritust puudutavad andmed: ürituse alguse ning lõpu kuupäev ja kellaaeg; üritusel osalejate arv; ürituse iseloom (koolitus; seminar; firmapidu vms) ning vajalik tehnikasoov.

  • NB! Üritust korraldades palume arvestada, et sündmus loodusmajas peaks lõppema hiljemalt südaööks (kl 00.00)!

  • Ruumide rentimiseks palume ühendust võtta telefonil 736 6120 või e-posti aadressil info@tartuloodusmaja.ee


Palun vaata ka ürituse korraldaja meelespead!

-
--------------

* Ökodisain ehk keskkonnahoidlik tootearendus on tootearenduse meetod, mis võtab toodet kavandades süstemaatiliselt arvesse toote keskkonnaaspekte. Ökodisaini eesmärgiks on selliste toodete loomine, mis oma olelusringi jooksul keskkonda võimalikult vähe mõjutaks.