Huviringide tunniplaan. Koolivaheaegadel tunde ei toimu!

24.09.2018-28.09.2018
Ring, Õpetaja E T K N R
Geoloogia
Eelika Kiil
   R1: 14.00-15.30Lille 10, kivituba 1.- 3.kl.
R2: 16.00-17.30Lille 10, kivituba 4.- 6.kl.
 
Loodus ja loovus
Pille-Riin Pärnsalu
R1: 16.15-17.45Lille 10, lilletuba 4.-6.kl.
    
Loodus kunstis
Kiira Kahro
R3: 15.00-17.15Lille 10, loovustuba (3.-5.kl.)
R1: 13.30-15.00Lille 10, loovustuba (1.-2.kl.)
R5: 15.00-17.15Lille 10, loovustuba (2.-7.kl.) vene keeles
 R2: 13.30-15.00Lille 10, loovustuba (1.-2.kl.)
R4: 15.00-17.15Lille 10, loovustuba (4.-8.kl.)
R6: 17.00-19.00Lille 10, loovustuba 4.-9.klass
 
Loodus- ja keskkonnauuringud
Gedy Siimenson
 R1: 16.15-18.30Lille 10, labor (7.-12. klass)
   
Loodusesõbrad
Kai Punger
R1: 13.00-14.00Lille 10, päikesetuba (1. kl.)
R3: 15.00-16.30Lille 10, päikesetuba (2.-3. kl.)
  R4: 14.00-15.30Lille 10, päikesetuba (2.-3. kl.)
R2: 13.00-14.00Lille 10, päikesetuba (1. kl.)
R5: 15.00-16.30Lille 10, päikesetuba (4. kl.)
Loodusesõbrad
Pille-Riin Pärnsalu
R3: 14.30-16.00Lille 10, lilletuba (2.-3.kl.)
 R4: 14.30-16.00Lille 10, lilletuba (2.-3.kl.)
R2: 14.00-15.00Lille 10, lilletuba (1.kl.)
 
Loodusesõbrad (Variku kool)
Aili Elts
   R1: 10.15-11.00Tartu Variku kool 1.-2.kl, ruum E11
R2: 11.15-12.00Tartu Variku kool 3.-4.kl, ruum E11
 
Loodusfotograafia ja elurikkus
Krista Tomson
    R1: 15.30-17.00Lille 10, labor 4-6.kl.
Loodussõbralik matkamine (Forselius)
Gedy Siimenson
  R1: 14.30-16.00Lille 10, labor (6.-8. klass)
  
Loomasõbrad
Ene Pilvet
R1: 9.00-10.30Lille 10, lilletuba (1.-3.kl)
   R2: 14.00-15.30Lille 10, lilletuba (1.-3.kl)
Loomasõbrad
Aire Orula
R1: 13.00-14.00Lille 10, linnutuba (1.kl)
 R2: 13.00-14.00Lille 10, linnutuba (1.kl)
R3: 14.30-16.00Lille 10, linnutuba (2.kl)
  
Loomasõbrad
Tiina Lilleleht
 R1: 14.30-16.00Lille 10, linnutuba (3.kl.)
 R2: 14.30-16.00Lille 10, linnutuba (3.kl.)
R3: 14.30-16.00Lille 10, linnutuba (1.-2.kl.)
Loomering
Ülle Kaasik
  R5: 15.00-16.30Lille 10, päikesetuba (1.-2.kl.)
  
Loomering eelkool
Ülle Kaasik
 R1: 15.30-16.30Lille 10, päikesetuba (4-5 a.)
R3: 17.00-18.00Lille 10, päikesetuba (6-7 a.)
R4: 17.00-18.00Lille 10, päikesetuba (6-7 a.)
R2: 17.00-18.00Lille 10, päikesetuba (5-7 a.)
 
Ornitoloogia
Aire Orula
 R1: 16.00-18.15Lille 10, linnutuba (4.-9.kl.)
   
Puutööring
Andres Joala
 R1: 13.00-14.30Lille 10, töökoda (1-3.kl.)
R2: 13.00-14.30Lille 10, töökoda (1-3.kl.)
  
Puutööring eelkool
Andres Joala
 R1: 17.00-18.00Lille 10, töökoda (5-7 a.)
R2: 17.00-18.00Lille 10, töökoda (5-7 a.)
  
Seikluslik matkaring
Gedy Siimenson
    R1: 16.00-18.15Lille 10, kivituba (9.-12.kl.)
Teadus toidus
Tormi Kotkas
  R1: 16.00-18.15Lille 10, labor (7.-12. klass)
  
Tehnika ja taaskasutus
Andres Joala
 R1: 15.00-16.30Lille 10, töökoda (4.-7.kl.)
R2: 15.00-16.30Lille 10, töökoda (4.-7.kl.)
  
Väikesed looduseuurijad (Forseliuse koolis)
Mai-Liis Vähi
 R1: 13.15-14.30Forseliuse kool 1.kl.
  R2: 12.30-14.00Forseliuse kool 2 kl.
Väikesed loodusteadlased
Mai-Liis Vähi
R1: 12.15-13.15Lille 10, labor (1. kl.)
R2: 14.00-15.30Lille 10, labor (2. kl.)
    
Veemaailm
Pille-Riin Pärnsalu
 R1: 15.15-16.45Lille 10, lilletuba 4.kl.
R2: 16.15-17.45Lille 10, lilletuba 5.kl.
  
Zooloogia LÕK (vene keeles)
Ljudmila Võsotskaja
  R2: 15.15-16.15Lille 10, loovustuba 1.-3.klass
  
Zooloogiaring
Aivo Tamm
R5: 14.30-16.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 1.-4.kl.
R1: 16.30-18.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 7.-12.kl.
R6: 14.30-16.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 1.-4. kl.
R2: 16.30-18.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 7.-12.kl.
R7: 14.30-16.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 1.-4. kl.
R3: 16.30-18.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 4.-7.kl.
R8: 14.30-16.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 1.-4. kl.
R4: 16.30-18.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 4.-7.kl.
R9: 11.00-12.30TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 1.-2. kl.
Zooloogiaring
Aire Orula
R1: 15.00-16.30Lille 10, linnutuba (4.-5. kl)
    
Zooloogiaring (vene keeles)
Ljudmila Võsotskaja
   R1: 15.00-16.30Lille 10, labor (4-6.kl.)