Laste sünnipäevad loodusmajas

Head lapsevanemad, juulikuus me puhkame ning laste sünnipäevi loodusmajas ei peeta.
----------

Kui otsite erilist ja meeldejäävat paika lapse sünnipäeva korraldamiseks, on loodusmaja õige valik. Meil on põnevad ja harivad  sünnipäevaprogrammid lastele vanuses 4-16 aastat.

Programmi läbiviimisel oleme paindlikud – arvestame sünnipäevalapse ning külaliste vanuse, huvide ja soovidega.

Sünnipäevaseltskonna suurus on kuni 16 last ja täiskasvanud saatjad. Suurema laste arvuga sünnipäeva korral teeme eraldi pakkumise.

Sünnipäeva saab pidada tööpäeviti alates kella 17.30 ja laupäeviti, pühapäeviti algusega 11.30 või 15.00.

Sünnipäeva saab tellida nii eesti kui vene keeles. 


Peo kestvus on 2,5 tundi. Sellest  juhendajaga sünnipäevaprogramm kestab 1,5 tundi, ülejäänud aeg on vaba mängu ja söömise aeg.

Kohale tulla saab 15 minutit enne sünnipäeva algust. Peojärgseks koristuseks on aega samuti 15 minutit.

Sünnipäevapaketi hind on 120 eurot.
Tasuda saab kohapeal sularahas või kaardiga.

Hind sisaldab sünnipäevaprogrammi läbiviimist, kaunistatud peoruumi ja lauanõude kasutamist. Hind ei sisalda toitlustust.

 

 

 

 

 

 Sünnipäevaprogramm koosneb kahest osast: loodusmaja mängust ja õpitoast

  • 4-6-aastastele

Sünnipäevalisi ootab ees kostümeeritud, üllatusterohke ja mänguline retk, mille käigus uurime ja avastame loodust, saame tuttavaks loodusmaja lemmikloomadega: küülikute, viirpapagoide, madagaskari sisiprussakate ja paljude teistega. Lisaks toimub õpituba, mille saab sünnipäevalaps valida vastavalt vanusele, huvile ja soovile. Vali üks õpituba siit.

  • 7-9-aastastele

Sünnipäevalised saavad proovile panna kõik oma 5 meelt (nägemine, haistmine, kuulmine, maitsmine ja kompimine). Tuleb teha meeskonnatööd ja lahendada salasõna, mis avab loodusmaja kõige põnevama toa ning tutvume loodusmaja lemmikloomadega. Lisaks toimub õpituba, mille saab sünnipäevalaps valida vastavalt vanusele, huvile ja soovile. Vali üks õpituba siit.

  • 10-16-aastastele

Sünnipäevalisi ootab ees põnev otsimis-, uurimis- ja avastamismäng i-Padidega. Loodusmaja erinevatesse ruumidesse on peidetud QR-koodid, mis tuleb üles leida. Iga leitud koodi taga on mõni lõbus ülesanne või küsimus, mille õige vastus juhatab edasi järgmise koodini. Mängu lõpus saavad osalejad pai teha meie lemmikloomadele ning toita kilpkonni. Lisaks toimub õpituba, mille saab sünnipäevalaps valida vastavalt vanusele, huvile ja soovile. Vali üks õpituba siit.

Oluline teada!

  • Tartu loodusmajas ei kasutata ühekordseid nõusid. Kasutada saab loodusmaja nõusid. Peo lõpus tuleb kasutatud nõud ära pesta või panna nõudepesumasinasse.
  • Peoruum on avatud köögiga, kus on kõik vajalik toidu serveerimiseks olemas: tassid, taldrikud, kausid, vaagnad, kahvlid, noad, lusikad, kannud jpm. Kasutamiseks on ka köögitehnika: ahi, pliit, nõudepesumasin, veekeedukann, külmkapp, mikrolaineahi.
  • Tekkinud jäätmed palume sorteerida liigiti: paber, pakend, olmejäätmed,  biolagunev/kompost.
  • Õpitubades kasutame korduvkasutatavaid ja loodussõbralikke materjale.
  • Kaasa võtta vahetusjalanõud.

 

Sünnipäevade tellimiseks palume ühendust võtta Katrin Juhanson:
katrin.juhanson@tartuloodusmaja.ee, tel. 505 5527