Huviringide tunniplaan. Koolivaheaegadel tunde ei toimu!

27.11.2017-01.12.2017
Ring, Õpetaja E T K N R
Geoloogia
Ailar Pokk
 R1: 9.30-11.00Lille 10, kivituba 1.-3. kl.
 R1: 9.30-11.00Lille 10, kivituba 1.-3.kl.
 
Geoloogia
Marian Külaviir
 R4: 16.00-17.30Lille 10, kivituba 4.-6.kl.
 R4: 16.00-17.30Lille 10, kivituba 4.-6.kl.
 
Lilleseade
Kai Punger
    14.30-16.45Lille 10, päikesetuba (4.-9.kl)
Loodus ja loovus
Pille-Riin Pärnsalu
R2: 16.15-18.30Lille 10, lilletuba 7.-9.kl.
 R1: 16.15-18.30Lille 10, lilletuba 4.-6.kl.
  
Loodus kunstis
Kiira Kahro
R3: 15.00-18.00Lille 10, loovustuba (2.-5. kl.)
R1: 13.30-15.00Lille 10, loovustuba (1-3 kl.)
 R1: 13.30-15.00Lille 10, loovustuba (1-3 kl.)
R4: 15.00-18.00Lille 10, loovustuba,(4- 9.kl.)
 
Loodus kunstis (vene keeles)
Kiira Kahro
 R5: 15.00-18.00Lille 10, loovustuba
   
Loodus- ja keskkonnauuringud
Gedy Siimenson
 R1: 16.15-18.30Lille 10, labor (7.-12. klass)
   
Loodusesõbrad
Kai Punger
R1: 13.00-14.00Lille 10, päikesetuba (1.kl)
R2: 14.00-15.00Lille 10, päikesetuba (1.-2.kl)
R3: 15.00-16.30Lille 10, päikesetuba (3.-4. kl.)
  R1: 13.00-14.30Lille 10, päikesetuba (1.kl)
R3: 15.00-16.30Lille 10, päikesetuba (3.-4. kl.)
R2: 13.00-14.30Lille 10, päikesetuba (1.-2. kl.)
Loodusesõbrad
Pille-Riin Pärnsalu
R2: 14.30-16.00Lille 10, lilletuba (2.-3.kl.)
R1: 14.00-15.00Lille 10, lilletuba (1.kl.)
R2: 14.30-16.00Lille 10, lilletuba (2.-3.kl.)
R1: 14.00-15.00Lille 10, lilletuba (1.kl.)
 
Loodusfotograafia ja elurikkus
Anna-Grete Rebane
    15.30-17.45Lille 10, labor 4-9.kl.
Loodusmatkad (Forseliuse k.)
Gedy Siimenson
 14.30-16.00Lille 10, labor
   
Loomasõbrad
Ene Pilvet
R1: 9.00-10.30Lille 10, lilletuba (1.-3.kl)
R2: 13.15-14.45Lille 10, linnutuba (1.-3.kl)
   R1: 9.00-10.30Lille 10, lilletuba (1.-3.kl)
R2: 14.00-15.30Lille 10, lilletuba (1.-3.kl)
Loomasõbrad
Triin Rassulov
 R2: 14.30-16.00Lille 10, linnutuba (2.kl.,teise a. õp. +  1x kuus laupäeviti)
   
Loomasõbrad
Tiina Lilleleht
   14.30-16.00Lille 10, linnutuba (2.kl. uued õpilased + 1x kuus laupäeviti)
 
Loomasõbrad
Aire Orula
15.00-16.30Lille 10, linnutuba (3.kl)
 15.00-16.30Lille 10, linnutuba (3.kl)
  
Loomering
Ülle Kaasik
 17.00-18.00Lille 10, päikesetuba (4 -7 a.)
13.30-15.00Lille 10, loovustuba (1-2 kl.)
15.30-16.30Lille 10, loovustuba (4-5 a.)
17.00-18.00Lille 10, loovustuba (4-7 a.)
17.00-18.00Lille 10, päikesetuba (5 -7 a.)
14.30-16.00Lille 10, loovustuba (1-2 kl.)
17.00-18.00Lille 10, loovustuba (5-7 a.)
Ornitoloogia
Aire Orula
 R1: 16.00-18.15Lille 10, linnutuba (algajad)
 R2: 16.00-18.15Lille 10, linnutuba (edasijõudnud)
 
Puutööring
Andres Joala
 13.00-14.30Lille 10, töökoda (1-3.kl.)
13.00-14.30Lille 10, töökoda (1-3.kl.)
  
Teadus toidus
Tormi Kotkas
  16.00-18.15Lille 10, labor (7.-12. klass)
  
Tehnika ja taaskasutus
Andres Joala
 15.00-16.30Lille 10, töökoda (alates 4.kl)
15.00-16.30Lille 10, töökoda (alates 4.kl)
  
Väikesed looduseuurijad
Mai-Liis Vähi
   12.30-14.00Lille 10, labor (1-2 klass)
 
Veemaailm
Pille-Riin Pärnsalu
 15.00-16.30Lille 10, lilletuba 4.-6.kl.
   
Zooloogiaring
Aivo Tamm
R5: 14.30-16.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 1.-4.kl.
R1: 16.30-18.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 7.-12.kl.
R6: 14.30-16.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 1.-4. kl.
R2: 16.30-18.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 7.-12.kl.
R7: 14.30-16.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 1.-4. kl.
R3: 16.30-18.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 4.-7.kl.
R8: 14.30-16.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 1.-4. kl.
R4: 16.30-18.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 4.-7.kl.
 
Zooloogiaring (vene keeles)
Ljudmila Võsotskaja
   R1: 15.15-17.30Lille 10, lilletuba