Lapsevanemale teadmiseks

Kui teie laps soovib osaleda Tartu Loodusmaja huviringi õppetöös, siis siin väike juhend vajalike toimingute kohta.

 • Õpilane valib endale välja meelepärase huviringi. NB! Lapsevanemal on õigus teha neli 1. valikut: valdkondadeks on noortesport spordiklubides, osalemine noorte huvitegevuse ühingutes, erahuvikoolis õppimine ja rahvakultuurialane seltsitegevus kultuuriühingutes. Seega võib teha ka loodusringile valiku nr 1.

 

 • Huviringi on võimalik registreerida siin.

 

 • Peale registreerumist saadame lapsevanemale huvikooli astumise lepingu, mille palume allkirjastada digitaalselt või tuua loodusmajja (Lille 10). Seejärel saadame Teile õppemaksu arve.

 

 • Kooliealiste õpilaste õppemaks on 10 € kuus. Filmiringi kuutasu on 25 €. Tasumine toimub arvete alusel kas kuupõhiselt, korra poolaastas või terve aasta eest.

 

 • Eelkooliealiste ringide (Loovusring ja Looduse kirjud lood) õppemaks on 20 € kuus. Hind pere teisele lapsele loomeringis on 16 € kuus.

     

      Palume tasuda pangaülekandega, makse saajaks on:
      SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus
      Swedbank IBAN EE682200221019698363

      Selgitusse lisada lapse nimi ja ring (eelkooliealiste loomeringi puhul lisada ka kuud, mille eest õppemaks tasutakse)

 

 • Õppemaksu tasumise tähtaeg on sügispoolaastal 15. oktoober ja kevadpoolaastal 15. veebruar. Eelkooliealiste loomeringil on õppemaksu tasumise tähtaeg kuu 15. päevaks

 

 • Lapsevanem kinnitab lapse osalemise huviringis 1. oktoobrist 1. novembrini ID-kaardi abil vastavas veebikeskkonnas.


Kuidas kinnitada lapse osalemine huviringis?

Lapsevanemal tuleb kinnitada oma lapse osalemine huviringis ja märkida eelistatud huviring 1. novembriks (toimingut on võimalik teha alates 1. oktoobrist). Kinnitada saab ID-kaardiga internetis.

 • Internetis kinnitamiseks on tarvis internetiühenduse ja ID-kaardi lugejaga arvutit, ID-kaarti ja selle PIN1 koodi.
 • Minge veebiaadressile http://www.tartu.ee/kotoetused/kinnitus. Tutvuge esmalt juhendiga (olemas ka venekeelne juhend).
 • Esimesel sisselogimisel sisestage oma kontaktandmed.
 • Märkige huviringide eelistusjärjekord.
 • Kinnitage lapse osalus huvitegevuses.

Kui on tehnilisi probleeme lapse kinnitamisega, saab lapse huviringidesse kinnitada kuni 1. novembrini kultuuriosakonna 2. korrusel (Raekoja plats 12, ruum 202), kaasa palume võtta lapse ja lapsevanema isikut tõendava dokumendi.

Interneti teel kinnitust anda saab ka Tartu loodusmajas (Lille 10) igal tööpäeval kell 10-17. Selleks palun võtke kaasa oma ID-kaart ja selle PIN-koodid või pangakaart ja selle koodid.


Tartu Loodusmaja liikmepileti eelised:

Tartu Loodusmaja õpilane saab ilusa oravapildiga liikmepileti, millega kaasnevad soodustused meie koostööpartnerite juures. Liikmepiletiga saab tasuta külastada:

Liikmepiletiga saab tasuta ka Tartu loodusmajas toimuvatele üritustele.


Täpsem teave:
Signe Söömer
Huvikooli Tartu Loodusmaja direktor
E-post: signe.soomer@teec.ee 
Telefon: (+372) 736 1694, (+372) 515 7750