Õppetöö korraldus

Koolitused toimuvad Tartu loodusmaja täiskasvanute õppekava alusel. On võimalus valida juba olemasolev koolitus või ise kokku panna endale sobiv programm. 

Koolitus toimub, kui minimaalne osalejate arv on täis. Sellest teavitatakse registreerunuid e-maili teel pärast registreerumise viimast kuupäeva viie tööpäeva jooksul või grupi täitumisel. Pärast seda saadetakse välja arve, mille maksmistähtaeg on 7 päeva.

Viisakas koolitusest loobumise etteteatamise aeg on viis päeva enne koolituse algust. Selle perioodiga on võimalik leida Teie asemel teine osaleja!

Kursusele registreerunu garanteerib endale kursusel koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks Tartu Keskkonnahariduse Keskuse arveldusarvele (SwedBank EE502200221019407978).

Kursusest loobumisel õppetasu ei tagastata.

Tartu loodusmajale jääb õigus teha õppeplaanis muudatusi. Koolitusele registreerunuid teavitatakse sellest koheselt. Kui kursust ei peaks mõjuval põhjusel toimuma, siis õppetasu tagastatakse.

Kursuse läbinutele väljastatakse soovi korral Tartu Keskkonnahariduse Keskuse poolt tunnistus (koolitusluba nr 7402HTM).