Jalgrattakool 10-15aastastele lastele

 

2017. aasta sügisel ootame uusi õpilasi Tartu linna jalgrattakooli! Jalgrattakool on mõeldud kõigile 10-15 aastastele õpilastele, kes soovivad taotleda jalgratturi juhiluba.

2017. aasta sügisel toimub 1 jalgrattakooli kursus:

18.09-04.10 kl 15.30-17.00. Teooriatunnid toimuvad esmaspäeviti ja kolmapäeviti kl 15.30-17.00 Tartu loodusmajas (Lille 10). Viimase teooriatunni ajal, 4. oktoobril sooritatakse ka teooriaeksam. Sõidueksam toimub lasupäeval, 7. oktoobril kl 11.00 (NB! Sõidueksami aeg võib muutuda. Sõidupäeva lepib õpetaja õpilastega kokku kursuse jooksul). 

NB! Tulenevalt jalgratturite koolitamise nõuetest on esimesel korral ka lapsevanemate osalemine tunnis kohustuslik!

Rattakursuse raames leiavad aset nii teooriatunnid kui ka sõiduõpe. Teooriatunnid toimuvad Tartu loodusmajas aadressil Lille 10. Kursuse teooriaosa lõpeb eksamiga.

Rattakursuse praktikaosa läbitakse kursuse lõpus ühe päeva jooksul. Sõidupäev toimub Tähtvere mänguväljaku juures õppeplatsil. 
Samal päeval sooritatakse ka praktikaeksam.

Lisaks pakume rattakooli lapsevanematele võimalust osaleda praktilisel rattakoolitusel, kus antakse põhjalik ülevaade sellest, kuidas on kõige ohutum lapsega linnaliikluses sõita ning millistele ohtudele peaks lapsevanem tähelepanu pöörama.

 

Jalgrattakooli registreerumine:

 
Laste jalgrattakooli kursustele saab registreerida veebis siin!
Kursuse sisu kohta vaata täpsemalt õppeprogrammist!
Kogu kursuse hind lapse kohta on 15 eurot.

Kursuse eest tasumine:

Makse saaja: Tartu Keskkonnahariduse Keskus
Konto: SwedBank EE502200221019407978
Makse selgitus: jalgrattakool + lapse nimi

Kõik Jalgrattakooli edukad läbijad saavad endale jalgratta juhiload ja helkurvesti, et jalgrattaga sõites olla nähtavamad! Samuti kingib Tartu Linnavalitsus kõigile kursusel osalejatele uue Tartu jalgrattakaardi. Vaata kaarti siit!

Jalgrattakooli laste kursusi viib läbi Õnneleid Liikluskool. Koolitajateks on Toivo Õnneleid ja Jana Õnneleid, kes on mõlemad pikaajalise kogemusega jalgrattaõppe koolitajad ning töötanud Tartu linna koolides ja autokoolides. Täiskasvanute kursust viib läbi rattaentusiast Ilmar Peeter Part.