27.11.2017-01.12.2017
M T W T F

Ene Pilvet
R1: 9.00-10.30Lille 10, lilletuba (1.-3.kl)
R2: 13.15-14.45Lille 10, linnutuba (1.-3.kl)
   R1: 9.00-10.30Lille 10, lilletuba (1.-3.kl)
R2: 14.00-15.30Lille 10, lilletuba (1.-3.kl)

Ailar Pokk
 R1: 9.30-11.00Lille 10, kivituba 1.-3. kl.
 R1: 9.30-11.00Lille 10, kivituba 1.-3.kl.
 

Mai-Liis Vähi
   12.30-14.00Lille 10, labor (1-2 klass)
 

Andres Joala
 13.00-14.30Lille 10, töökoda (1-3.kl.)
15.00-16.30Lille 10, töökoda (alates 4.kl)
13.00-14.30Lille 10, töökoda (1-3.kl.)
15.00-16.30Lille 10, töökoda (alates 4.kl)
  

Kai Punger
R1: 13.00-14.00Lille 10, päikesetuba (1.kl)
R2: 14.00-15.00Lille 10, päikesetuba (1.-2.kl)
R3: 15.00-16.30Lille 10, päikesetuba (3.-4. kl.)
  R1: 13.00-14.30Lille 10, päikesetuba (1.kl)
R3: 15.00-16.30Lille 10, päikesetuba (3.-4. kl.)
R2: 13.00-14.30Lille 10, päikesetuba (1.-2. kl.)
14.30-16.45Lille 10, päikesetuba (4.-9.kl)

Kiira Kahro
R3: 15.00-18.00Lille 10, loovustuba (2.-5. kl.)
R1: 13.30-15.00Lille 10, loovustuba (1-3 kl.)
R5: 15.00-18.00Lille 10, loovustuba
 R1: 13.30-15.00Lille 10, loovustuba (1-3 kl.)
R4: 15.00-18.00Lille 10, loovustuba,(4- 9.kl.)
 

Ülle Kaasik
 17.00-18.00Lille 10, päikesetuba (4 -7 a.)
13.30-15.00Lille 10, loovustuba (1-2 kl.)
15.30-16.30Lille 10, loovustuba (4-5 a.)
17.00-18.00Lille 10, loovustuba (4-7 a.)
17.00-18.00Lille 10, päikesetuba (5 -7 a.)
14.30-16.00Lille 10, loovustuba (1-2 kl.)
17.00-18.00Lille 10, loovustuba (5-7 a.)

Pille-Riin Pärnsalu
R2: 14.30-16.00Lille 10, lilletuba (2.-3.kl.)
R2: 16.15-18.30Lille 10, lilletuba 7.-9.kl.
R1: 14.00-15.00Lille 10, lilletuba (1.kl.)
15.00-16.30Lille 10, lilletuba 4.-6.kl.
R2: 14.30-16.00Lille 10, lilletuba (2.-3.kl.)
R1: 16.15-18.30Lille 10, lilletuba 4.-6.kl.
R1: 14.00-15.00Lille 10, lilletuba (1.kl.)
 

Gedy Siimenson
 14.30-16.00Lille 10, labor
R1: 16.15-18.30Lille 10, labor (7.-12. klass)
   

Aivo Tamm
R5: 14.30-16.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 1.-4.kl.
R1: 16.30-18.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 7.-12.kl.
R6: 14.30-16.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 1.-4. kl.
R2: 16.30-18.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 7.-12.kl.
R7: 14.30-16.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 1.-4. kl.
R3: 16.30-18.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 4.-7.kl.
R8: 14.30-16.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 1.-4. kl.
R4: 16.30-18.00TÜ loodusmuuseum, Vanemuise 46, ruum 248, 4.-7.kl.
 

Triin Rassulov
 R2: 14.30-16.00Lille 10, linnutuba (2.kl.,teise a. õp. +  1x kuus laupäeviti)
   

Tiina Lilleleht
   14.30-16.00Lille 10, linnutuba (2.kl. uued õpilased + 1x kuus laupäeviti)
 

Aire Orula
15.00-16.30Lille 10, linnutuba (3.kl)
R1: 16.00-18.15Lille 10, linnutuba (algajad)
15.00-16.30Lille 10, linnutuba (3.kl)
R2: 16.00-18.15Lille 10, linnutuba (edasijõudnud)
 

Ljudmila Võsotskaja
   R1: 15.15-17.30Lille 10, lilletuba
 

Anna-Grete Rebane
    15.30-17.45Lille 10, labor 4-9.kl.

Tormi Kotkas
  16.00-18.15Lille 10, labor (7.-12. klass)
  

Marian Külaviir
 R4: 16.00-17.30Lille 10, kivituba 4.-6.kl.
 R4: 16.00-17.30Lille 10, kivituba 4.-6.kl.